Menu

Kupiłeś mieszkanie w dobrym stanie, ale nie odpowiada Ci jego wystrój lub też
dostałeś dom w spadku, w którym czas zatrzymał się dwadzieścia lat temu i nie wiesz jak sprawić, aby go unowocześnić. Są na to proste sposoby, dzięki którym powstaną nowoczesne wnętrza niewielkim kosztem.

1. Kolory na ścianach
Jeżeli stan techniczny ścian pozwala na przemalowanie, rozważ tę możliwość. Farba nie kosztuje aż tak wiele, a za sprawą małego remontu zyskasz przestrzeń, odświeżysz i oczyścisz mieszkanie czy dom i w rezultacie otrzymasz nowoczesne wnętrza.

2. Ozdoby
Każdy z nas uwielbia bibeloty i inne detale, ale wolimy otaczać się swoimi przedmiotami. W nowoczesnym wnętrzu, aby utrzymać przejrzystość po prostu usuńmy nadmiar elementów z widoku, wystawiając jedynie nasze ulubione lub nawet pozbywając się ich całkowicie, zgodnie z zasadą – mniej znaczy więcej.

3. Renowacja mebli
Nie musimy pozbywać się starych mebli, chcąc zachować nowoczesne wnętrze domu, przy odrobinie kreatywności i chęci możemy spróbować przemalować lub odrestaurować starą komodę czy stylowy kredens

4. Minimalistyczne meble
W sklepach internetowych, np.  możemy znaleźć wiele wyjątkowych mebli i dodatków renomowanych producentów. Warto więc zainwestować w jeden lub kilka elementów, które ozdobią nowoczesne wnętrza i staną się głównym elementem w sypialni czy salonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *