Menu

 

Co zrobić w sytuacji, gdy dostanie się do państwowego przedszkola dla wielu dzieci graniczy z cudem? Pozostają przedszkola prywatne! Kraków szybko dostrzegł tę lukę na rynku i obecnie ma najlepszą ofertę w kraju. Rodzice maluchów chętnie zapisują je do przedszkole fair play , bo to placówka, która wyróżnia się na rynku kadrą, ofertą programową oraz podejściem do maluchów.

 

Zacznijmy od tego, że już sama nazwa placówki sugeruje, co jest w tym przedszkolu ważne. Myśl przewodnia i filozofia to rzecz, którą opracowują właściwie wszystkie przedszkola prywatne. Kraków w tym wypadku stawia na sport i rozwijaną przez to postawę fair play, a więc Doś, co jest uniwersalnym fundamentem na przyszłość.

 

Oczywiście przedszkola prywatne nie tylko wychowują – rodzice płacący czesne oczekują, że będą też uczyły. Do tego przedszkola w Krakowie przyciąga ich właśnie bogata oferta zajęć edukacyjnych: sportowych, artystycznych i językowych. Dzięki temu mają gwarancję, że dziecko w przedszkolu na pewno się nie nudzi, a do tego spędza czas aktywnie i w sposób pożyteczny.

 

To szczególnie ważne, bo w tym wieku dziecko ma bardzo chłonny umysł. Nie tylko błyskawicznie przyswaja wiedze, ale też może swobodnie nauczyć się języka obcego poprzez zabawę/ Przedszkola prywatne z tego właśnie względu często przygotowują ofertę dwujęzyczną. Poza tym przedszkolaki przyswajają też nawyki, dlatego zapoznając się z tym, co oferują przedszkola prywatne, warto też spojrzeć na kwestie posiłków, bo zdrowa dieta, bez słodyczy i sztucznych dodatków ma ogromne znaczenie dla zdrowia, a dzieci, które w domu wybrzydzają przy stole, w przedszkolu pochłaniają wszystko. Lepiej więc by to wszystko oferowane przez przedszkole było bogactwem warzyw i owoców, a nie słodką drożdżówką z lukrem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *